Chytré hodinky Aligator Watch Lady

1044

Potrpíte-li si nejen na design, ale i na funkčnost, zbystřete. Aligator Watch Lady jsou chytré dámské hodinky, které zaujmou nejen svým elegantním designem s propracovanými detaily, ale i výbavou - díky senzorům pro fitness a zdraví se stanou skvělým parťákem při sportování; díky upozorněním na příchozí hovory a zprávy budete vždy na příjmu. Aligator Watch Lady jsou zkrátka hodinky, které ocení každá moderní žena.


  • 1 644,63 Kč bez DPH
  • Do týdne
1 990 Kč
Kategorie: Chytré hodinky
 

Chytré dámské hodinky. Designové kovové tělo. Vypracované detaily. 2 řemínky v balení. České ovládání i aplikace. Jemný 1,1“ plně dotykový, kulatý displej s vysokým rozlišením. Oznámení z aplikací, upozornění na příchozí hovory a SMS.

Počítadlo ušlých kroků, spálené kalorie, odhad okysličení a krevního tlaku. Sportovní režimy, stopky.

Ovládání hudebního přehrávače v mobilu, dálkové ovládání fotoaparátu. Funkce nalezení hodinek i telefonu. Vynikající výdrž baterie až 7 dní.

 

Kouzlo a elegance
Chytré dámské hodinky
Designové kovové tělo z lehké slitiny s vypracovanými detaily. Plně dotyková kulatá obrazovka, senzory pro fitness a zdraví, upozornění, exkluzivní funkce pro ženy a mnoho dalšího. V balení neschází sada řemínků – kovový i barevný.

Snímek obrazovky 2021-06-22 v 11.00.04

 

Vzhled pro každou příležitost
Široká nabídka ciferníků a možnost vlastní fotografie
Plně kulatý displej o velikosti 1,1" s jemným rozlišením 240x240 pixelů umožňuje široké možnosti přizpůsobení. Vybírejte ze široké nabídky ciferníků pro každou příležitost. Na displej si můžete umístit i vlastní obrázek či fotku! 

Snímek obrazovky 2021-06-22 v 11.06.47

 

Žádná zpráva už Vám neuteče
Upozornění na hovory a zprávy
Po příchodu zprávy do telefonu hodinky zavibrují a náhled zprávy i s obsahem si můžete zobrazit na displeji telefonu. Stejně tak Vás hodinky upozorní na příchozí hovor, který dokonce můžete odmítnout přímo na displeji hodinek.

Snímek obrazovky 2021-06-22 v 13.09.55

 

Zdraví a vitalita
Udržujte se v kondici
Vestavěný snímač umožňuje nepřetržité, 24-hodinové sledování tepu, akcelerometr zase snadno spočítá Vaše kroky za den. Ve spojení s aplikací v telefonu, která všechna data průběžně ukládá, budete mít stále dokonalý přehled a můžete se podívat i do historie.

Snímek obrazovky 2021-06-22 v 13.12.30

 

Sledování cyklů
Funkce pro ženy
Sledování fyziologických funkcí je pro každou ženu velice důležité, a proto hodinky umožňují sledovat Váš menstruační nebo ovulační cyklus. Mimo tyto funkce umožňují hodinky sledovat také těhotenství. Hodinky budou zaznamenávat údaje, ukládat data a zasílat Vám upozornění pro Vaši lepší orientaci.

Snímek obrazovky 2021-06-22 v 13.13.56

 

Vyspěte se do sytosti
Monitoring spánku
Snímač tepové frekvence ve spojení pohybovým čidlem dokáže vyhodnotit kvalitu Vašeho spánku. Ráno pak už nemusíte vstávat s otravným budíkem – probudí Vás jemné vibrace na zápěstí.

Snímek obrazovky 2021-06-22 v 13.15.26

 

Sport a fitness
Váš nový osobní trenér
Hodinky poslouží i jako osobní trenér a sport tester. Vyberte si z nabídky sportů -stiskem tlačítka snadno spustíte nebo zastavíte trénink, ve spojení s aplikací v telefonu pak můžete zaznamenávat a zobrazovat informace z tréninku: trasu, vzdálenost, tep, tempo a další.

Snímek obrazovky 2021-06-22 v 13.17.20

 

Citlivý optický snímač
Průběžné sledování zdravotního stavu
Hodinky jsou vybaveny citlivým optickým snímačem, který umožňuje kontinuální měření tepové frekvence 24 hodin denně. V rámci experimentálních funkcí nabízí i odhad měření tlaku nebo okysličení krve.

Snímek obrazovky 2021-06-22 v 13.19.13

 

Náhradní řemínky v balení
V balení hodinek naleznete dva různé řemínky sladěné k barvě strojku. Kovový v barvě strojku a náhradní silikonový v barvě růžové. Řemínky hodinek lze snadno nasadit díky pružinové osičce s páčkou, která je umístěna na každé z osiček na spodní straně řemínku. Zatlačte na páčku a osička se uvolní.

Snímek obrazovky 2021-06-22 v 13.20.48