Vážení zákazníci, od 15.7. do 9.8.2019 bude naše kamenná prodejna uzavřena. Naše e-shopy budou i nadále v provozu. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pohodové prázdniny.

Alzheimerova choroba

PO000012

Alzheimerova choroba. Přehledná příručka nabízí všestrannou pomoc příbuzným a blízkým těch, kteří trpí touto nemocí.

120 stran | 2011 | Mathilde Regnault | Daniela Šimková překlad


  • 172,73 Kč bez DPH
  • Do týdne
209 Kč
Kategorie: Knihy pro aktivizaci seniorů
 

Alzheimerova choroba, tou trpí v České republice asi 120 000 lidí. Počet nemocných se během let zvyšuje. Tato přehledná příručka nabízí pomoc příbuzným a blízkým těch, kteří touto nemocí trpí. Poskytuje podrobné a všestranné rady týkající se každodenní péče, dává návod, jak jednat v různých situacích v kontaktu s nemocným, jak s ním komunikovat, co zajistit, kam se obrátit o pomoc, jak se starat o lékařskou péči. Zároveň radí, jak zůstat přítomen i ve své rodině a nepřestupovat hranice možností svých sil. Čtenář tu najde i užitečné české zákonné předpisy a kontakty v ČR.

Český překlad lektorovala a doplnila předmluvou doc. MUDr. Iva Holmerová, Ph.D., předsedkyně České alzheimerovské společnosti. Kniha je určena rodinným příslušníkům osob s Alzheimerovou chorobou a pečujícím o tyto osoby, také lidem blízkým nemocných a lidem z jejich okolí.
Mathilde Regnault je publicistka a žurnalistka. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.