Dovednostní balanční hra Oslík

GO20348

Dovednostní balanční hra Oslík. Balanční hra je vhodná pro děti, dospělé i seniory. Výborná k procvičování motoriky, trpělivosti, schopnosti soustředění a rovněž taktiky. Komu se nejdříve náklad sesune prohrává. Hra obsahuje 27 dílků a bavlněný pytlík.

13 × 13,5 cm | dřevo, textil | Nevhodné pro děti do 5 let.

  • 515 Kč 23 Kč –4 %
    406,61 Kč bez DPH
  • Skladem
492 Kč
Kategorie: Dovednostní a balanční hry
 

Dovednostní balanční hra Oslík GOKI. Vyrobeno ze dřeva a barveno nezávadnými barvami.

Už jsi někdy viděl mezka? Nejspíš jsi byl překvapen, jak těžký náklad toto zvíře unese. Vše co musíš v této hře udělat je naložit náklad tak, aby nespadl. Přitom se snaž svému soupeři ztížit nebo znamožnit umístění dalšího kusu nákladu na mezka. Hru můžeš hrát sám nebo až se třemi kamarády.

Hra se skládá z 27 dílků a bavlněného pytlíku.

Jednotlivé kusy nákladu musí být naloženy na mezka jeden po druhém. Musí být umístěny stabilně a nesmí spadnout. Při této hře se prokáže taktické myšlení, šikovnost a cit v rukou.

Nevhodné pro děti do pěti let.

Výrobce Goki při navrhování hraček klade velký důraz na jejich bezpečnost. Hračky Goki nejen, že odpovídají přísné evropské normě EN 71, ale často jsou výsledky testů mnohem lepší, než normy požadují. Goki ověřuje bezpečnost a nezávadnost hraček ve vlastních i nezávislých laboratořích. Některé výrobky byly označeny pečetí kvality „Spiel gut“. To svědčí o tom, že jsou hračky Goki velmi kvalitní a odpovídají nejvyšším nárokům na hračky pro děti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.