Dřevěné pexeso Rostliny, 32 dílků

GO20330

Dřevěné pexeso Rostliny, 32 dílků.  klasického pexesa hledáte dva stejné motivy. Zde je třeba, aby si dítě spojilo dvě různé věci, které k sobě logicky patří, tzn. že pokud dítě otočí obrázek se slunečnicovými semínky, musí k němu najít slunečnici, k dubu patří žalud atd.

 

rozměr 5x5 cm | dřevo | Vhodné pro děti od 3 let.


  • 246,28 Kč bez DPH
  • Do 2 týdnů
298 Kč
Kategorie: Stolní hry
 

Dřevěné pexeso Rostliny, 32 dílků.

Vyšší stupeň klasického pexesa je obrázková hra o rostlinách a stromech. Tato hra byla navržena pro děti zvídavé, které se při hře chtějí naučit ještě něco víc. U klasického pexesa hledáte dva stejné motivy. Zde je třeba, aby si dítě spojilo dvě různé věci, které k sobě logicky patří, tzn. že pokud dítě otočí obrázek se slunečnicovými semínky, musí k němu najít slunečnici, k dubu patří žalud atd. Na první pohled to vypadá velice jednoduše, ale věřte, že pro děti to zase tak jednoduché není. V sadě je 32 hracích destiček o rozměru 5 x 5 cm, které jsou vyrobeny ze dřeva z kvalitní a odolné překližky. Obrázky jsou natištěny. Dodáváno v praktické dřevěné krabičce.

Vhodné pro děti od 3 let.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.