INFO Naše vzorková prodejna uzavřena do konce roku. Od 30.11. osobní odběr po telefonické dohodě! Zakázky vyřizujeme pouze přes eshop. Děkujeme za pochopení.

Hry pro levou polovinu mozku

PO000002

Hry pro levou polovinu mozku. Mentální cvičení z knihy zábavnou formou přispívají ke zlepšení dovedností v reálném životě.

168 stran | 2009 | Allen D.Bragton, David Gamon | Radek Hampl překlad


  • 194,21 Kč bez DPH
  • Skladem
235 Kč
Kategorie: Knihy pro aktivizaci seniorů
 

Hry pro levou polovinu mozku.

Podtitul "Mentální trénink ke stimulování pozitivních emocí a k rozvíjení schopnosti"

Každá z obou hemisfér lidského mozku plní trochu jiné funkce při myšlení a jednání člověka. Běžné vzdělávání rozvíjí především pravou, na logické uvažování zaměřenou část mysli. Mentální cvičení v této knize přispívají zábavnou formou ke zlepšení dovedností, které používáme v reálném světě: logické deduktivní uvažování; tvořivou prostorovou vizualizaci; práci se symboly a pravidly matematických výpočtů; použití verbálního vyjadřování a gramatické logiky při řešení problémů, které jsou předloženy nonverbálně. Velká část knihy pracuje s analogiemi a srovnáváním, jež posilují schopnost orientace v nejrůznějších problémech.

A. D. Bragdon je zakladatelem časopisu Games a editorem řady her Playspace při New York Times.


 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.