Stolní hra 3 v 1 Šachy, dáma, mlýn

GO20358
  • 1 z 2

Stolní hra 3 v 1 Šachy, dáma, mlýn. Strategické hry určené pro 2 hráče. Nejznámější a nejoblíbenější hry po celém světě. Často hrané jako turnajové hry. Jedna strana hrací desky představuje hrací plochu s bílými a černými políčky. Tato hrací plocha je určena pro šachy a dámu. Na druhé straně hrací desky najdete hrací pole pro hru mlýn.

34 × 34 × 5 cm | dřevo | Nevhodné pro děti do 7 let.


  • 1 090,91 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
1 320 Kč
Kategorie: Deskové hry pro seniory
Hmotnost: 2.334 kg
 

Stolní hra 3 v 1 Šachy, dáma, mlýn GOKI. Vyrobeno z kvalitního dřeva.
V této sadě najdete tři nejznámější a nejoblíbenější hry, které pravidelně hrají milióny lidí po celém světě často jako turnajové hry.

Set her se dodává v praktické uzaviratelné dřevěné krabici.

Výrobce Goki při navrhování hraček klade velký důraz na jejich bezpečnost. Hračky Goki nejen, že odpovídají přísné evropské normě EN 71, ale často jsou výsledky testů mnohem lepší, než normy požadují. Goki ověřuje bezpečnost a nezávadnost hraček ve vlastních i nezávislých laboratořích. Některé výrobky byly označeny pečetí kvality „Spiel gut“. To svědčí o tom, že jsou hračky Goki velmi kvalitní a odpovídají nejvyšším nárokům na hračky pro děti.

Tyto hry jsou strategucké a určeny pro 2 hráče.

Šachy
Hracím polem pro šachy je plocha se střídajícími se bílými a černými políčky. Toto hrací pole je společné pro hru Dámu. Každý hráč hraje se 16 bílými nebo černými šachovými figurkami.
Cílem hry je ohrozit figurku krále protihráče tak, že mu nezůstane žádná možnost obrany. To znamená, že nemůže útočící figurku ani odstranit, ani nemůže jinou svoji figurku krále ochránit a nemůže se s králem samotným ani stáhnout na bezpečné pole. Tento stav se označuje jako šach-mat a znamená zároveň konec hry a vítězství útočícího hráče.

Dáma
Hrací pole je plocha hrací desky se střídajícími se bílými a černými políčky. Je to stejné hrací pole, na kterém se hraje hra šachy. 12 bílých a 12 černých kulatých plochých hracích kamenů patří ke hře Dáma.
Cílem hry je vzít protihráči pokud možno všechny možnosti k tahu, tzn.všechny kameny protihráče vyhodit a nebo blokovat.

Mlýn
Pro hru mlýn je třeba 9 bílých a 9 černých plochých hracích kamenů.
Cílem hry je sestavit na hracím poli horizontální nebo vertikální řadu 3 hracích kamenů.