Trénink slovní zásoby pro každý věk

PO000009

Trénink slovní zásoby pro každý věk. Výborná pomůcka pro aktivizační pracovníky, školní a mimoškolní pedagogy, aj. Cílem je procvičovat paměť, koncentraci, logické myšlení, jazykový cit i ústní projev.

176 stran | 2014 | Jitka Suchá


  • 222,73 Kč bez DPH
  • Skladem
245 Kč
Kategorie: Knihy pro aktivizaci seniorů
Hmotnost: 0.276 kg
Položka byla vyprodána...
 

Trénink slovní zásoby pro každý věk.

Kniha obsahuje řadu různých cvičení zaměřených na rozvoj slovní zásoby. Cvičení však kromě tohoto prvotního cíle procvičují:paměť, koncentraci, kreativitu (pravou mozkovou hemisféru), logické myšlení (levá mozková hemisféra), jazykový cit, schopnosti vyjádření v psaném i ústním projevu.

Cvičení jsou koncipována pro jednotlivce, po naznačených úpravách je lze použít i ve skupině. Součástí knihy je klíč s řešeními všech úloh. Kniha osloví aktivizační pracovníky, školní a mimoškolní pedagogy i jednotlivce, kteří chtějí kultivovat svůj slovní projev či zájemce o procvičování mozku komplexní formou se zaměřením na rozvíjení jazykových dovedností.

Jitka Suchá vystudovala ergoterapii a fyzioterapii, vede denní stacionář pro seniory, pořádá přednášky, semináře a kursy, publikovala několik úspěšných knih s podobnou problematikou.