INFO Naše vzorková prodejna uzavřena do konce roku. Od 30.11. osobní odběr po telefonické dohodě! Zakázky vyřizujeme pouze přes eshop. Děkujeme za pochopení.

Trénink slovní zásoby pro každý věk

PO000009

Trénink slovní zásoby pro každý věk. Výborná pomůcka pro aktivizační pracovníky, školní a mimoškolní pedagogy, aj. Cílem je procvičovat paměť, koncentraci, logické myšlení, jazykový cit i ústní projev.

176 stran | 2014 | Jitka Suchá


  • 189,26 Kč bez DPH
  • Skladem
229 Kč
Kategorie: Knihy pro aktivizaci seniorů
 

Trénink slovní zásoby pro každý věk.

Kniha obsahuje řadu různých cvičení zaměřených na rozvoj slovní zásoby. Cvičení však kromě tohoto prvotního cíle procvičují:paměť, koncentraci, kreativitu (pravou mozkovou hemisféru), logické myšlení (levá mozková hemisféra), jazykový cit, schopnosti vyjádření v psaném i ústním projevu.

Cvičení jsou koncipována pro jednotlivce, po naznačených úpravách je lze použít i ve skupině. Součástí knihy je klíč s řešeními všech úloh. Kniha osloví aktivizační pracovníky, školní a mimoškolní pedagogy i jednotlivce, kteří chtějí kultivovat svůj slovní projev či zájemce o procvičování mozku komplexní formou se zaměřením na rozvíjení jazykových dovedností.

Jitka Suchá vystudovala ergoterapii a fyzioterapii, vede denní stacionář pro seniory, pořádá přednášky, semináře a kursy, publikovala několik úspěšných knih s podobnou problematikou. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.